| anonim_4396 a întrebat:

Salutări!

Cât ar costa să înlocuiesc o mufă de încărcare la un Lenovo A328?

Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mVYa1NHF47A
Procedura din cate vezi "e simpla". O mufa de incarcare e cativa zeci de ron (poate chiar pana in 10 ron). Procedura de schimbare, cat dureaza, garantia, mana de lucru e stabilita de fiecare service in parte. Eu zic ca o sa te duca pe cel putin 50-100 ron (macar sa te duca mai ieftin).

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de service si de unde isi iau ei piesele. Minim 100 de lei in orice caz.

| andreiminion a răspuns:

Minim 100 de lei