| anonim_4396 a întrebat:

Salutări!
Dacă am dat din greșeală like unei postări pe ig(nu ma lasă să scriu tot numele aplicației) și după l-am retras repede, acea persoana va vedea ca i-am dat like?

Răspuns Câştigător
| Cameliaaa223 a răspuns:

Dacă avea netul pornit i-a apărut notificare în bară ca i.ai dat like, iar când intra în aplicație nu mai apare. Dacă nu avea netului pornit când activează wifi/datele mobile nu o să ii apara deloc.

| lCupidon a răspuns (pentru Cameliaaa223):

Acea persoana are 2 conturi și eu i-am dat like pe contul secundar și nu știu dacă se trimit notificări dacă ești logat pe alt cont, tu ce spui?

| Cameliaaa223 a răspuns (pentru lCupidon):

Daca esti logat pe alt cont, dar il ai și pe celalalt in ig primești notificări de la ambele.
Probabil a văzut.