| amo7 a întrebat:

Salutari! Daca DVD-RW-ul meu imi citeste atunci cand am pc-ul pornit(in desktop), iar cand vreau sa bootez nu merge; inseamna ca am o problema la cablul IDE ori l-am prins gresit? Poate fi aceasta problema? Multumesc! - Sau care este problena, daca ma puteti ajuta?
P.S. - Dvd-ul cu windows este bun. nu este acela problema. Si setarile din bios sunt bune pentru bootarea de pe cd-dvd.
Multumesc, multumesc; inca odata!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Poate ai un fisier corupt.

| express11 a răspuns:

L-ai ars iso?

| Darius2019 a răspuns:

Frate poate nu e dvd e doar pentru cd sau poate nu e writer, probabil versiunea de nero dar cauta modelul de "dvd rw" pe google si aflii despre el, pana in 100 lei iti iei de pe eMAG. Funda?