| Tigey30 a întrebat:

Salutări!
M-ar interesa și pe mine să știu cat de bun este acest calculator și dacă intradevar merită 17 milioane!
Configuratia ar fi asa: procesor quad la 4 ghz, 4 gb ram, placa video 128 bit 2 gb ram, hard 1 tb, dvdrw, carcasa 450w.
Va mulțumesc!

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce model de placa video?

| IonutzMariusz a răspuns:

Dacă procesorul acela quad de 4Ghz este de la AMD îți spun eu RENUNȚĂ în a mai cumpăra acel sistem!
Orientează-te pe INTEL!
Și ar mai trebuii și un SSD pe lângă ce are în el.

| Tigey30 explică:

El este facut din piese, la un magazin...deci dacă nu ar fi amd...procesorul...este un calculator ce merită 17 milioane?!

| CPAElites a răspuns (pentru Tigey30):

Ce placa video ma!
Macar sa fie GTX 750 TI.
Nu porcarii gen "gt 730" etc.