| eueu1996 a întrebat:

Salutari maine fetita mea face un an si as vrea sa ii fac un filmulet cu toate pozele ce aplicatii pe tel exista sa il pot face cat mai usor fara prea mari batai de cap. daca se poate pentru ca laptopul e la reparat

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa fie foarte trista daca nu iese cum trebuie.

| Beniamin0108 a răspuns:

Viva video este o aplicație care ai putea să o încerci...

| Alle22Alle22 a răspuns:

Viva video, este cea mai bună! Are multe efecte frumoase, poti pune ce melodie vrei...e foarte tare! Sper sa iasă. laughing

| TediiL a răspuns:

Filmoral, sau Viva Video
Doar că iti apare jos in colt,, numele aplicatiei"
Bafta
Si La multi ani
Daca vrei sa editezi poze cu text poti descarcă TextGram

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Movie maker sau "C:\Program Files (x86)\NCH Software\PhotoStage\photostage.exe"

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Movie maker sau "C:\Program Files (x86)\NCH Software\PhotoStage\photostage.exe"-----la multi ani