| Morrígu a întrebat:

Salutari.
Mi-am creat un cont pe wattpad, dar nu merge sa postez.
Imi spune sa confirm adresa de e-mail.
Insa eu am dat click pe link-ul primit pe adresa si nu-mi cere sa fac nimic.
Scrie ca daca nu imi apartine contul sa dau click bla bla.
Si ca daca imi apartine sa ignor mesajul. Asta am facut, dar tot nu imi merge.

Multumesc.

10 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Intrii pe mail si scrii la search Wattpad si acolo trebuie normal sa iti apara o pagina cu confirmarea contului dai pe linkul ala si gata. o sa iti scrie ca ai confirmat e-mailul

| Morrígu explică (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Am facut asta, la fel imi scrie.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru Morrígu):

Vrei sa publici sau doar sa salvezi o poveste?

| Morrígu explică (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Sa o public.
Nu ma lasa nici sa comentez.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru Morrígu):

Pai nu stiu atunci. incearca sa iti faci alt cont dar daca ai verificat contul ar trebuie sa mearga happy

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru Morrígu):

In dreapta iti arata Tips to Get started. incearca sa completezi task-urile alea ca poate asa o sa mearga big grin

| Morrígu explică:

Mi-am facut chiar 3!
laughing)) am crezut c-o sa mearga una, dar n-a fost cu succes.
Multumesc oricum pentru ca ai intentionat sa ma ajuti.

| AllyAllina a răspuns:

Nici la mine numai merge wattpad-ul. Nu pot intra pe nimic. Imi scrie ca serverele wattpad nu pot fi accesate, eroare 622. Nu pot face nimic

| Giurcan_Alex_1997 a răspuns:

Probabil nu stii tu sad
Daca vrei, iti pot face eu un cont... cu tot ce iti trebuie, apoi tu ii poti schimba parola happy