| Gorillaz96 a întrebat:

Salutari, nu de mult mi-am rebagat windows-ul vista si am o mica problema, hardul mi se ocupa fara a descarca nimic sau a instala ceva straight face am hard de 320GB, o partitie de 150GB si una de 148GB. In cea de 148 am windows-ul si de o sapt si ceva din 70 liberi cat mai aveam ca mi-am instalat programe, muzica, niste jocuri, a ocupat si am ramas cu 70GB si acum in loc de 70GB, mai am doar 6GB si ceva MB straight face straight face straight face straight face straight face Update-uri nu am lasat deloc sa descarce, am blocat asta! ce ar putea fi altceva ca e ciudat rau straight face! Si daca ma intrebati de ce folosesc vista! raspunsul este: sunt destul de multumit de el happy nu spuneti ca daca e vista gata am problema asta e prima data cand patesc minunea asta

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Windirstat descarci asta si vezii cat spatiu ocupa fiecare fisier in parte

| K0sti a răspuns:

In primul rand ai partitia de Windows exagerat de mare, maxim 50 GB! Pe partitia cu windows nu se instaleaza nimic, windows, drivere si programe si atat! Jocurile nu au ce cauta pe partitia aia! In al doilea rand ai virusi!

| gelu1970 a răspuns:

Reformateaza din nou, iar la pasul unde iti cere sa alegi partitia unde vrei sa instalezi windows, elimina toate partitiile si apoi creezi altele cu marimea ce o vrei. eu personal nu sunt partizan al partitilor, insa e problema fiecaruia.
bafta.