| M7D7L1N a întrebat:

Salutari! Oameni buni, mi sa instalat un program in Chineza/Japoneza pe PC si nu ma lasa sa il sterg, am incercat mai multe variante, cu fel si fel de programe pentru Uninstal fortat, absolut nici-o schimbare, ce ma fac? Este un fel de Antivirus... imi cer scuze ca vin cu o alta intrebare de genu, dar nu am gasit nici-un raspuns favorabil la intrebarile celorlalti sad PS

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Salut, ti s-au instlat niste root-kit-uri. Nu prea mai ai ce sa le faci decat sa instalezi windows-ul de la zero. Nu mai instala programe obscure care iti propun toate gunoaiele. Bafta.

| M7D7L1N explică (pentru RAY):

Din cate imi aduc eu aminte, l-am mai avut instalat acum cativa ani, dar atunci am reusit sa il sterg... acum dumnezeu cu mila. poate am sa reusesc sa fac ceva. Mersi de sfat.

| suffarstar a răspuns (pentru M7D7L1N):

Incearca cu un anti-rootkit, dar nu stiu in ce masura il poate sterge complet.

| M7D7L1N explică (pentru suffarstar):

Daca nu rezolv nimic in seara asta... am sa instalez din nou windowul. dar asta am sa o fac maine dupa ce desfac laptopul ca s-a cam imbaxit cu praf si nu ma mai ajuta sistemul de racire. in jocuri am fps mic, si multe altele big grin

| suffarstar a răspuns (pentru M7D7L1N):

Eu folosesc un cooler-pad si pot spune ca isi face treaba bine. Cred ca stii ca ar trebui sa-i schimbi si pasta. Bafta big grin

| M7D7L1N explică (pentru suffarstar):

Nu am ce sa schimb decat laptopul cu totu laughing) sau sa vad daca gasesc vreun cooler ceva, daca nu il demontez ii fac o carcasa si il fac ca pe unitate laughing)... alta problema nu am la el, decat racirea, se incalzeste de prajesti ouale pe el laughing

| suffarstar a răspuns (pentru M7D7L1N):

Pai si eu am tot o antichitate dar un cooler-pad bun raceste cam cu zece grade in jocuri. Si sa nu il tii pe genunchi ca atunci chiar prajeste oua rolling on the floor, cel mai indicat e pe o suprafata tare. Pe pat ii sunt acoperite orificiile de ventilatie.

| M7D7L1N explică (pentru suffarstar):

Pai sta pe masa fara nimic pe ea laughing) i-am scos si bateria... si treaba asta mi-o face de cateva zile laughing ma gandesc ca de la praf e

| M7D7L1N explică (pentru suffarstar):

Lasi un id de mes? sau skype happy

| K0sti a răspuns (pentru M7D7L1N):

Daca nu schimbi pasta termica, il desfaci degeaba, doar suflarea de praf nu e suficienta!

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adwcleanr,malbarytes? ai incercat

| AdrianVoicu a răspuns:

Da asa am patit si eu cu un virus, reinstaleaza windowsul doar asa scapi de el. Bafta :]