| anonim_4396 a întrebat:

Salutări!

Telefonul prietenei mele este blocat momentan pentru că și-a uitat modelul de deblocare și trebuie recuperat pe gmail, iar drăguța de ea și-a uitat parola și acolo, deci ce fac?

Mulțumesc!

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Las-o balta!
Ori e proasta (de tot), ori este hoata, mincinoasa.

| DenisIonut01 a răspuns:

Deci mai intai intri pe google dai uitare parola apoi dupa ce schimbi parola revi pe telefon si zici sa bagi parola de la cont pentru ca nu sti modelul si sa deblocat. ai inteles? happy

| Hammurabi a răspuns:

Fii și tu băiat de gașcă și cumpără-i un telefon nou. laughing

| cfrtobias a răspuns:

Recupereaza gmail cu numar de telefon sau cu e-mail de recuperare sau cu intrebari metode de acolo

| Mariu0699 a răspuns:

Ii formatezi telefonul (e nevoie de un pc), daca nu stii sa o faci tu, trebuie sa-l duci la service unde vor rezolva ei. Si nu incerca sa resetezi telefonul ca nu rezolvi nimic

| Tobias78 a răspuns:

Încearcă să-i respecţi intimitatea!

| 1231242 a răspuns (pentru Tobias78):

Salutări!

Stai ce?