| Andrey_Ins_1997 a întrebat:

Salutari TPU.A venit un update la Nvidia geforce experience si acum unde imi arata iconita Nvidia geforce experience imi arata un semn al exclamarii. De cand i-am dat update imi arata asa.Cum o pot rezolva? Rapid!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dezinstalezi driverul si reinstalezi pe cel initial.

| ZebraGalbena a răspuns:

Daca ai acel semn al exclamarii peste iconita din dreapta jos inseamna ca ai un update valabil (cel mai probabil)
Faci asa:
1) Click dreapta pe iconita din dreapta jos
2) Open NVIDIA GeForce Experience
3) Dupa ce ti s-a deschis fereastra dai click pe Drivers (stanga sus)
4) In dreapta sus click pe CHECK FOR UPDATES
5) Click pe Express Installation

Urmeaza niste next-uri simple. daca nu te descurci skype-ul meu este: design_edy

| Andrey_Ins_1997 explică (pentru ZebraGalbena):

Ms foarte mult.Era un driver ca re trebuia actualizat si nu mi-am dat seama. Mulțumesc din nou

| florinmuresan91 a răspuns:

Simplu nu iai terminat update-ul si de aia iti arata ca este disponibila actualizarea trebuie sa ii dai actualizare apoi o sa iti zica ceva gen update-ul continua dupa repornirea sistemului iar dupa ce se finalizeaza intri pe nVIDIA geforce intri la sectiunea drivere iar acolo trebuie sa ii dai install succes