| SparkSoul a întrebat:

Salutari tuturor, as avea si eu nevoie de ajutor in legatura cu ceva. Mi-am facut root la telefon(Samsung Google Nexus), folosesc aplicatia Superuser, dar nu imi arata aplicatiile in log, iar cand dau update la binary....Nu-si da update, se incarca si se tot incarca... Puteti sa imi explicati cum sa fac? Daca se poate in privat, dar este bine si aici. Multumesc celor care incearca

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Superuser Update Fixer
incearca
https://play.google.com/......ps/details

| SparkSoul explică:

Nu merge din pacate, il folosisem si inainte... Încerc de ceva timp sa blochez de ceva timp niste programe care se deschid odată cu telefonul.