| Daniel_Alex_1998 a întrebat:

Salutatre TPU! am un Samsung S4 si aseara cand l-am pus la incarcat l-am inchis si acum dimineata am cand sa il pornesc nu mai raspunde daca apas pe butonu de deschidere mentionez ca bateria e buna si nu a fost scapat nici in apa. Stie cineva care ar fi problema? multumesc anticipat! dau si funda!

3 răspunsuri:
| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

I s-a stricat chestia aia care incarca

| MonixKiller a răspuns:

Poate nu l-ai conectat cum trebuie la incarcator si s-a inchis. Mie personal mi s-a intamplat si am acelasi tip de telefon. Te sfatuiesc sa il mai incarci odata, iar daca nu ai putea sa il duci la reparat.

| Ionuțmarian41 a răspuns:

Am pățit si eu asa doar ca la iPhone. Totul a fost de la incarcator. Ai încercat sa il încarci cu incarcator? Daca tot nu merge e de la telefon, încearcă si daca tot mi merge du-te cu el la in gsm