| spinteca a întrebat:

SalutTPU! As dori sa-mi descarc si eu o aplicatie care sa stiu cu cine vorbeste iubitul meu etc, am observat ca au Vodafone-ul acest gen de aplicatie dar eu am cosmote se poate gasi aplicatia si fara sa fi abonat la Vodafone?

1 răspuns:
| WLMA a răspuns:

1. Poți să faci cont pe "My account" de la Telekom și îi verifici lista cu convorbirile de pe net.
2. Aplicatia acea de la Vodafone nu cred ca e doar pentru abonați. Poți încerca să vezi.