| radubv_1701 a întrebat:

Saluut, am o problema cu laptopul. La pornire mi se incarca "Starting Windows", apoi imi apare o fereastra neagra pe are apare doar sagetuta de la mouse timp de vreo 15 sec, apoi porneste ok si merge perfect. Ma puteti ajuta ca sa nu mai apara fereastra aceea neagra? PS:Nu vreau sa-mi reinstalez windowsu, si nu e de la programele de la start up ca am verificat si am si scanat laptopul de virusi! multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam asa se intampla la toate laptopurile si computerele>>>>>

| manolo a răspuns:

Pe Win 7 aşa reacţionează şi al meu, dar când am avut XP mergea bine. Probabil se încarcă mai greoi dacă ai o configuraţie nu foarte performantă. Dacă ai un laptop "sănătos" atunci nu ştiu ce ar putea fi.