| Vickyy a întrebat:

Saluut!
Revin din nou cu o problema la pc...
Am un laptop Acer TravelMate 6592, si am incercat azi sa instalez Windows 7 pe el cu un DVD de pe care am mai instalat anterior si mergea. Acum, la Expanding files imi apare o eroare mai exact : 0x80070017. Ce e de facut? Am incercat cu doua discuri.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. Mi s-a blocat la 0% - win corupt apoi la 97% i-am dat reset si apoi nu-mi mai gasea driverele de la DVD-ROM, am luat alt win de la un coleg si gata. (a mers de doua ori)