| MariusPF a întrebat:

Saluut TPU, Va rog daca stiti spuneti-mi cum mi-as putea instala Google Play pe tableta Maxell Maxtab C8 pentru ca nu a avut`o cand am cumparat`o va rog spuneti-mi.
Funda :*

Răspuns Câştigător
| Alex442 a răspuns:

Google Play este doar pentru telefoane/tablete android.Nu stiu daca tableta ta e android.
Pe toate telefoanele/tabletele android pe care le-am vazut(inclusiv al meu)daca il pot folosi e instalat.

| MariusPF explică (pentru Alex442):

Si tableta mea e Android doar ca e din Cehia si nu a avut Google Play

| Alex442 a răspuns (pentru MariusPF):

Nu stiu, eu ma refeream la cele de la noi din tara. Poti sa downloadezi din Google Play?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acesta vine preinstalat din fabrica.Nu este ca o aplicatie sa o instalezi tu.