| Biuuu03 a întrebat:

Saluuut lume!
Am si eu o problema cu niste casti de telefon Samsung.Mergeau foarte bine,iar in seara asta mi-am dat seama ca se aude doar prin casca dreapta.
Sunt stricate,dar de ce se aude doar prin casca dreapta si prin cea stanga nu? Si se mai poate face ceva? Daca nu, cumpar altele.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Deni0401 a răspuns:

Poti sa cumperi altele, nu prea mai ai ce sa faci cu ele. XD

| Starlight510 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel cu niste casti de la Samsung, unele casti sunt mai sensibile, si li se pot rupe firele. Singura varianta ar fi sa-ti cumperi altele.

| Enyedi_Iulia_Bianca_1998 a răspuns:

Si eu am aceeasi prolema, imi schimb castile foarte des. Cred ca un fir de dinauntru nu mai face contact cu mufa... eu asta am patit si daca le tineam intr-un anumit fel mergeau dar nu pentru mult timp.
Sfatul meu este sa iti cumperi altele, dar ceva bun daca nu patesti la fel.