| AlyiX a întrebat:

Saluuuut TPU, de azi am început să caut un video editor bun. Pe Sony Vegas l-am avut și nu merge să-l mai descarc încă o dată (dacă aveți modalități de a dezinstala și a reinstala trialul vă dau fundă direct... doar cel mai bun răspuns și care cu singuranță merge) Okay dar am mai găsit și alt editor. La fel de profesional după părerea mea. Adobe After Effect. Am încercat să-l instalez și zice că nu-i cumpatibil sau că nu merge sau să dau la HELP ca să vad varianta care ar putea funcționa. Dacă aveți și pentru el răspunsuri vă rog să le spuneți.
Bine și dacă nu ar merge nimic vă rog să-mi lăsați alte programe de editat dar nu ca Movie Maker sau Video Pad care nu au multe ustensile decât de tranziție, cut și tranziție.

6 răspunsuri:
| Skylimit a răspuns:

Adobe After Effects nu este un program de editare! Premiere Pro este... din PR selectezi o parte din clip ca sa o bagi in AE si sa-i adaugi efecte... pentru asta este AE. Dar eu recomand Sony Vegas.

Sony Vegas - music video's, gameplay's (in general syncing pentru audio)

Premiere Pro - Documentare.

After Effects - VFX (efecte speciale).

Sper ca te-am ajutat happy

| AlyiX explică (pentru Skylimit):

Merci și ție că m-ai lămurit. Apreciez.

| AlyiX explică:

Merci mult

| Noone210 a răspuns:

Sony vegas 15 pro cracked
https://cracked-games.org/vegas-pro-15/

| Yaoi4Me a răspuns:

Cel mai bun editor video este Sony Vegas. Adobe After Effect are nevoie si de Photoshop, mai exact versiunea phososhopului si este greu de lucrat in el. Iti recomand Sony Vegas sa-l iei din nou

| AlyiX explică (pentru Yaoi4Me):

Pai dar cum îl iau rolling on the floor că l-am dezinstalat și l-am reinstalat o dată și tot nu merge