| 091978 a întrebat:

Salve,cum pot da un Share location ca și cum as fi în acel loc?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa zici Share Location poate. Și nu prea ai cum.

| UserRo10 a răspuns:

Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lexa.fakegps&hl=en&gl=US
Instalezi asta si din setarile telefonului dai permisiune mock pentru locatie si aia e

| Andreea99911818181 a răspuns:

Nu merge. Doar sa dai o locatie a unui loc pe Whatsapp merge insa merge doar la institutii, locuri publice. Nu ti gaseste adresa de acasa si oricum se observa ca e dat intentionat