| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

Sambata trecuta mi-am loat iphone 5, cu memorie de 32gb, cam cate aplicatii ar ocupa toata memoria, si care sunt cele mai frumoase aplicatii?

Răspuns Câştigător
| ady13boss_9568 a răspuns:

Frate.uite aici aplicati care sigur iti ocupa tot telu.le am si eu pe 5-u meu :Asphalt 7, Gta vice city, Infinity blade, need for speed most wanted, fifa 2013, asphalt 6, subway surf, temple run, call of duty, grand theft auto 3, iPhoto, angry birds (toate), lep's world 2, minecraft,cut the rope, auto rap aplicatie smechera, the amazing spider-man, real racing 2, the avengers, nfs hot pursuit, sky Gameblers:air Supermacy..Pff cam asa am eu pe tel ...PS imi pare rau as iti zic dar ..eu le-am luat cu bani ..majoritatea

2 răspunsuri:
| Un1kuL a răspuns:

Pai depinde de cat de mult spatiu ocupa aplicatia. da gandeste-te ca are suficient spatiu cat aveau calculatoarele pentium 1 in urma cu 10-15 aniwinking

| traxter a răspuns:

WOW...Toate aplicatiile au acelasi spatiu nu, si tuturor ne plac aceleasi lucruri...