| Parkmin a întrebat:

Samsung corby are internet in el ma refer daca poti accesa widget-urile fara sa ai abonament cu internet, daca nu ce abonamente sunt in vodafone pentru corby?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Trebuie sa ai internet pentru a te conecta la profiluri.corby nu are WI-FI( wireless) Exista o extraoptiune de 1. 99 euro pe care o adaugi abonamentului tau, si ai acces la email, social media etc. Ai toate detaliile aici: https://www.vodafone.ro/....../index.htm

4 răspunsuri:
| Lawrence a răspuns:

Eu am Corby l-am primit cu cam vreo 10 widgeturi instalate, cred ca poti sa-ti mai iei mai multe de pe net.

| sebweb a răspuns:

Vrei sa spui daca are wi-fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc foarte mult lui laptopnews a avut dreptate mi-am luat telefonul dar si cu abon la internet.(mihaela0703)