| Transformice1 a întrebat:

Samsung Galaxy A5 2016 își face update la Android de la 5.0.1 la 6.1.1 Marshmallow?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-l faci tu, nu se face automat

| SonicAndrei a răspuns:

Ar trebui să aibă deja: https://www.gadget.ro/......w-romania/
Și m-aș aștepta să primească în viitor și Android 7.

| nuestenimic a răspuns:

Actualizarea o sa primesti in timp daca nu ai luat telefonul recent dar o sa-ti dea actualizare mai greu asta poate sa dureze si mai este o metoda daca vrei sa-l actualizez tu daca nu te pricepi te-as sfatui sa nu incerci si sa-i faca altcineva schimbarea de soft care se pricepe si iti mai spun Ceva nu-l actualiza ca ai sa regreti lasa-l asa ca este mai bine asa si in plus ce ai cateva functii dar Telefonul nu o sa-ti mai mearga ca la inceput si o sa observi in timp defectele faci cum vrei asta e parerea mea si alegerea ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru nuestenimic):

Vorbesti prostii.

| nuestenimic a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica cu ce te referi

| nuestenimic a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica cu ce te referi explica

| anonim_4396 a răspuns (pentru nuestenimic):

Cum naiba sa se strice telefonul de la un update oficial?

| nuestenimic a răspuns (pentru anonim_4396):

Asculta nu se strica cu absolut nimic dar si eu am avut 5.1.1 si am dat update 6.0.1 si am regretata eu mi-am spus parerea si dupa ce-i faci update oficial sau neoficial este acelasi lucru iti spun din experenta si anumite defecte dupa update nu observi nimic doar schimbarea unor functii si ati mai spun ceva dupa update ai sa observi singur

| DavidoiuMihai1 a răspuns:

Din ce stiu, Samsung Galaxy A5 isi poate da update pana la Andorid 6.0.1 Marshmallow..este destul de bine, adica nu ar fi mare diferenta si cam orice aplicatie ar merge pe el..nu ar putea fi o problema..nu cred ca ai avea de ce sa iti faci griji..Deci,sper ca ti-a placut raspunsul meu.Ti-am zis ce am stiut si sper ca te-am ajutat