| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

Samsung galaxy A5 2016
Sau
Huawei p9 lite?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Eu as merge pe P9 lite pentru bateria putin mai mare si camera secundara mai buna decat cea de pe Samsung.

In rest sunt asemanatoare
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7789&idPhone2=7983

| Adry05 a răspuns:

A5

| Mihai1810 a răspuns:

La banii astia as lua un iphone 5s. Daca nu vrei ios, ia-ti Nexus 5x.

| GreenVoid a răspuns:

Huawei e la putere

| Rommeo a răspuns:

Huawei p9 lite, si mai ales daca daca cumperi varianta cu 3 gb ram care de fapt cam aceasta varianta se gaseste la noi si inca un plus este ca este de 2016, deci mai nou cu 1 an.