| samysamy a întrebat:

Samsung galaxy ace plus si galaxy ace 2 suporta Adobe flash player? sau macar se poate descarca de la market sau Samsung-app? plz raspunde-ti big grin dau fundawinking

6 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Galaxy ace 2 arehttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.flashplayer&hl=ro la ace am vazut ca nu are... poate ma insel!

| samysamy explică (pentru Anonim0100):

Aha dar ace plus? eu ma refeream la ace plus si ace 2

| Anonim0100 a răspuns (pentru samysamy):

Da ace 2 are flash dar ace plus din ce am vazut nu are sad!

| samysamy explică (pentru Anonim0100):

Aha dar oare il suporta, macar o versiune mai veche?! Deci oare se poate descarca de la market? off as vrea sa-mi cumpar dar daca nu are Adobe prefer sa optez pentru alt telefon sad

| Anonim0100 a răspuns (pentru samysamy):

Ce buget ai poate te pot ajuta spune-ne bugetu-l pe care il ai

| samysamy explică (pentru Anonim0100):

Eu vreau sa-l iau pe abonament la Orange si cica abonamentul e 90 lei/luna ceea ce eu nu prea cred, eu zic ca-i prea scump si mint doar ca sa-si faca ei abonament