| 123abcd a întrebat:

Samsung Galaxy mini. Aveam pe telefon blocare tip desen, ieri am schimbat combinatia iar azi am uitat-o. Am incercat-o de prea multe ori iar acum nu mai am voie deoarece imi cere sa ma conectez la contul de Google pentru a ma pute debloca. Am incercat cu 2 conturi de google, insa orice as scrie imi zice ca numele de utilizator si parola sunt gresite. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| 123abcd explică:

Mersi mult! Eu nu mi-am dat seama ca trebuie sa ma conectez cu emailul cu care eram conectat pe telefon, pe care de asemenea il uitasem. Am rezolvat problema acum.

| hackalex a răspuns:

Deci este greu pentru incepatori adauga contul unde ai bagat google cont sau ce connt ai conectat tu pe telefon adica cel @gmail.com sau Yahoo depinde de care ai creeat