| Asyul95 a întrebat:

Samsung Galaxy S (1, 2,3,4) sau Iphone ( 1, 2,3,4)?
Justificati de ce!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Sunt fost posesor de iPhone 4s, actual posesor de Galaxy S3. Nu as da S3-ul pentru un iPhone nici sa ma bati, nici nu se compara. In primul rand, ecranul mai mare si de calitate mult mai buna, felul in care se misca per total, mai ales pe net. In plus, iPhone-ul costa o cârcă de bani, pe care nu ii merita.

| Asyul95 explică (pentru Minks):

Deci S3 este mai bun decat Iphone-ul 4?:-o.da daca ar fi S4 :->, ce-ar fi?:->

| Minks a răspuns (pentru Asyul95):

Da, e cu mult mai bun decat iPhone 4. S4 e aproximativ acelasi lucru cu S3-ul, cu mici imbunatatiri la ecran, camera, procesor, etc.

| Asyul95 explică (pentru Minks):

Multumesc!

5 răspunsuri:
| sleeky1532 a răspuns:

Daca ai deja un Galaxy s3(ca mine muhahha) nu are rost sa iti cumperi un s4. Galaxy s4 are un ecrean mai bun 200mhz la procesor in plus si barometru/umidimetru/basimetru. Nu cred ca se merita diferenta de bani. Intereseaza-te la Galaxy s3 i9305(ai 2 gb ram). Daca vrei sa ii schimbi sistemul de operare ca nebunul nu o sa fie problema, este destul de mult suport pentru el pe forum-uri.

| Asyul95 explică (pentru sleeky1532):

Multumesc de raspuns :*!