| XYZsnick a întrebat:

Samsung Galaxy S Advance sau iphone 4? las vrea inspecial pentru jocuri

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

S Advance nu are un hardare tocmai stralucit pentru jocuri, iphone-ul in cazul acesta fiind mai ok in jocuri.

| maxb a răspuns:

Ambele sunt praf. iPhone are doar 512 MB RAM deci pentru jocuri noi e insuficient. S adavance tot cu acel procesor dual core si 768 MB este limitat de catre placa video.

Mai bine strange bani si ia-ti Moto G care are 1 GB RAM si Snapdragon 400 quad core si duce orice joc inclusiv modern combat 5 lansat acuma 1-2 luni. Sau daca esti mai fitos ia-ti iPhone 5.

| Omul96 a răspuns:

Iphone 4 este mult peste Galaxy S Advance, indiscutabil.