| mnopqr a întrebat:

Samsung Galaxy S II sau iPhone 4s? Argumente...

9 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Eu as alege un Samsung Galaxy S II. Procesorul mai mare, este si mai rezistent si ecranul mai mare. Uite si un video: http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw
Oricum, amandoua telefoanele sunt telefoane diferite si foarte bune. Decizia e a ta.

| elenyss a răspuns:

Aceiasi intrebare am pus-o si eu acum cateva zile si statistic a castigat Iphone 4s. Mi-am cumparat insa Galaxy S II bazandu-ma pe experientele trecute (Galaxy S si Iphone 4 al surorii mele). Sunt FOARTE multumita! Mi-as fi dorit totusi sa ma folosesc de Siri happy

| radutherap a răspuns:

Samsung galaxy II pentru are vizual bun si iphonul doar daca tu scapi telefonul iphonul e dus dar daca ai protectie hmmm...mai bine galaxy are acelasi lucru in afara de siri aia sunt ambele tel bune

| AbysWallker a răspuns:

Pai stiu din experienta proprie.I Phone 4s e bun dar a fost lansat mult prea repede inca are multe defecte si daca nu esti in america cu el nu prea ai ce face. Deci Samsung galaxy s e o alegere mai buna cred... pentru ca nu stiu cum se comporta. Dar daca e sa aleg asa as alege Samsung Galaxy S II pentru ca stiu ca nu poate fi asa. nu pot sa zic prost facut pentru ca nici i phone nu e prost facut.

| AliceHappyGirl a răspuns:

IPhone 4s.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S II datorita sistemului de operare Android care este cu mult superior lui ios, datorita procesorului mai mare si de asemenea datorita memoriei Ram de 1GB. Un telefon intr-adevar "uimitor". Iphone 4S are foarte multe defecte si nu este foarte diferit fata de modelul precedent. Cum am mai spus: Iphon-urile se vor duce de rapa fara Steve Jobs.

| Bl4kAng3l a răspuns:

Mie personal imi place iPhone4 pentru ca ai mai multe retele

| ќίѕѕмўаѕѕρuŦaƦιπa a răspuns:

Pai... eu zic un Samsung Galaxi S II, pentru ca iPhone.Are doar bluetooth pentru iPhone. Deci daca vrei poze/melodii... vei fii nevoit sa le iei de pe net.Si Samsung Galaxy S II are si mai multe aplicatii.Si e un smartphone care merita cumparat.

| RalucaRaluuCrazyy15 a răspuns:

IPhone 4S, logic laughing)Pentru ca are iOS, care este mai bun decat Android de o mie de ori! laughing) Asa cred eu...Si e foarte frumos. happy