| Andrei_3853 a întrebat:

Samsung Galaxy S sau iPhone 4? NU stiu ce sa aleg! Nu imi pasa de bani...am vazut vineri la media galaxy ambele telefoane in vitrina unu langa altu sincer samsung arata mai bine dar asta nu-mi pasa!

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Samsungul pentru cel mai important motiv: Are Android.

13 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Samsung Galaxy S, daca vrei ceva serios. Aifon 4, daca vrei ceva de fite.

| maniac a răspuns:

Samsung galaxy s 1.Ecran mult mai mare si e superrr amoled crede-ma 2. viteza la internet e mai mare ca iphone, bateria tine mai mult ar mai fi mai multe de spus.La inceput si eu spuneam ca iphone 4 e mai tare e mai smecher dar nu e chiar asa, touchscreenu cam ingust fata de Samsung.ITI recomand Samsung galaxy swinking

| Stephisorrr a răspuns:

Eu am avut iphone 4, si mi-am luat un Nokia x6 pentru ca tinea mai mult incarcat, sigur.nu era atat de performant ca si iphone-ul, dar iphone-ul nu tine mult incarcat si nu prea ai de castigat. Eu as alege Samsung-ul, dar e alegerea ta.

| xXxRaduxXx a răspuns:

Ca performanta sunt cam la fel (iphone are in plus doar blit la camera). depinde doar ce vrei: IOS sau Android. eu as alage galaxy S.

| unnumesecret a răspuns:

Eu as alege iPhone 4

| NoNaamexD a răspuns:

Eu as spune ca iPhone 4 deoarece am citit undeva ca este mult mai performant.Fiecare cu parerea lui, dar...

| Castig001 a răspuns:

Samsung

| StiGGy a răspuns:

Iphone 4, e putin peste Samsungwinking

| Andrei_3853 explică:

Da...din nou nu sunt lamurit sa fiu mai explicit pentru cei care zic Samsung:nu are blitz! Pentru cei care zic de iphone ma seaca faptul ca am acces numai la appstore...de asta telefoanele is la egalitate!

| Andrei_3853 explică:

Cred ca Samsung ramane!

| Andrei_3853 explică:

Oare cui sa-i dau funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S e mult mai bun principalul avantaj e ca are Android si are in market android mai multe aplicatii gratis decat are Iphone in appstore si in plus poti sa descarci aplicatii si din afara a market android in schimb la Iphone nu poti sa descarci decat din appstore ca sa descarci si din afara appstore trebuie sa-i jailbreak. Samsung Galaxy S poti sal rootezi ce inseamna sal rootezi? Daca il rootezi devii un fel de admin al telefonului poti sa stergi anumite aplicatii care normal la Iphone nu poti si nici la alte telefoane nu poti si poti sa faci multe alte schimbari pe care cu alte telefoane nu poti sa faci si suporta si Adobe Flash Player deci poti sa vezi videoclipuri pe net si sa vezi filme online etc., in concluzie Samsung Galaxy e mult mai bun.

| monibarbi10 a răspuns:

Iphone4 mie ala imi place mai mult decat Samsung acum fiecare cu parerea lui eu ti-am spus-o pe amea. Sper ca te-am ajutat funda plzzzz.