| Mayberry a întrebat:

Samsung Galaxy S10+ 1TB sau Apple iPhone XS Max 512GB? De ce?

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Telefonul ideal pentru mine nu neaparat este ideal si pentru tine, tu trebuie sa decizi.
Eu unul am optat pentru Samsung si am motivele mele.

| GicaGigekGica a răspuns:

Pai Daca vrei sa fii mai smecher clar iPhone dar daca vrei ceva mai performant s10+. Tu alegi happy

| cristibossvip05 a răspuns:

E clar. S10+ toata ziua. Nu ca sunt fan Samsung neaparat. Are stocare dubla...totusi nu cred ca o poti umple happy, are rami de 3 ori mai multi. Are camera trio, iar iphone are duo, in antutu are scor aproape dublu deci s10+

| AlxAlex42 a răspuns:

Sincer fra am avut multe iPhone-uri dar și multe Samsung-uri.
Și am ajuns la concluzia că Samsung-ul îl face praf pe iPhone.
E de 10 ori mai bun Samsung-ul.
Și probabil durează și mai mult timp.
1) Are mai mult spațiu de stocare.
2) Face pozele mult mai bine decât iPhone.
3) Bateria ține foarte mult, în schimb la iPhone trebuie să ai grija cum îl folosești dacă nu se duce și în 3-4 ore bateria.
4) Are Android, e mai bun decât iOS.
5) E mai rezistent Samsung-ul decât iPhone-ul.
6) E un telefon prea simplu iPhone-ul, sincer mi se pare mai mult un telefon pentru downi. îl deblochezi, dai în dreaptă și în stânga și gata, ăsta e iPhone-ul rolling on the floor

| Panamax a răspuns (pentru AlxAlex42):

Ma che cazzo dici! Quando Dio diede l'intelligenza all'umanità tu dov'eri? Al cesso!?