| EduardLeo a întrebat:

Samsung Galaxy s3 mini sau Galaxy Nexus?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Google Nexus (galaxy Nexus nu exista). De ce? Mai ieftin si mai performant (rezolutie mai buna, memorie 2gb vs 1gb, ecran de tehnologie de ultima ora ips in loc de amoled, procesorul mai puternic, da randament mai bun in programe de testere cu pana la 25%. http://timez.ro/smartphone-google-nexus-4/

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nexus, logic. La ce ebun s3 mini. Sa imi arate cienva, un punct, unul singur in care s3 mini este superior fata de Nexus.

| pendea a răspuns:

Samsung Galaxy s3 e mai bunwinking

| NormalUser a răspuns:

Galaxy s3 mini

| Epurasu_Marian_1995 a răspuns:

Galaxy Nexus ecran de 4, 6 arata si frumos procesor mai mare e facut de google si normal ca va avea mereu ultima versiune de soft are ditai rezolutia