| HarleyQuinn a întrebat:

Samsung Galaxy s3 sau Samsung Galaxy s3 Mini?
( nu contează prețul )

7 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S3.

| KhludCiprian a răspuns:

Nu am nici unul din telefoane, dar S3-Mini e alta clasa de telefoane, anume un telefon de pret mic pe cand S3 era telefonul "high end" acum cativa ani.

Nu am avut telefonul dar pot sa cred ca acest review este corect.

Sursa (in engleza):
http://www.cnet.com/products/samsung-galaxy-s3-mini/

The Good The Samsung Galaxy S3 Mini delivers Android 4.2, 4G LTE, NFC, and a solid 5-megapixel camera for just $1 on contract.

The Bad Mediocre call quality and internal speed hiccups are two trade-offs for the price; you'll especially notice shutter lag.

The Bottom Line First-time smartphone buyers get a lot for a little with Samsung's year-old Galaxy S3 Mini, but keep in mind that this is no high-end performer.

| Kriss96 a răspuns:

Pai daca nu conteaza pretul atunci ce conteaza? Performanta banuiesc.
Daca nici asta, atunci nu inteleg de ce ai mai pus intrebarea.
Mini a ce iti suna? A varianta mai mica nu? Adica mai putin performanta.
Deci cel mai bun este S3. Nu S3 mini.

| HarleyQuinn explică (pentru Kriss96):

Păi mă gândesc că poate s3 normal e mai bun, e mai rezistent etc.winking

| Antonescu13 a răspuns:

Daca nu conteaza pretul atunci ar trebui sa iti iei un galaxy s3 pentru ca:

- are un procesor mai bun
- o baterie mai buna
- un display mai mare
- mai multe feedback-uri pozitive din partea cumparatorilor. Poti sa citesti cateva si aici: http://bit.ly/1i2u3AA
- are camera mai buna

| AlinG5 a răspuns:

Intuitiv, inteligent, uman
Samsung Galaxy S III