| rapgirl123 a întrebat:

Samsung galaxy S4 sau Sansung Note 3? Ce parere aveti? Nu ma pot decide :3

Răspuns Câştigător
| dantomescu78 a răspuns:

Ambele sunt telefoane foarte bune dar singurul lucru care nu imi place la note 3 este dimenisunea prea mare... nu prea se poate numi un telefon mobil pentru ca abia incape in buzuar.

Asa ca ia-ti mai bine un S4. care este si el maricel. dar macar este ceva mai mobil. Il gasesti la un pret promotional aici: http://bit.ly/1jvnQiw

8 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Samsung Galaxy Note 3 este mai bun decat S4.

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Samsung Galaxy S4 :-D

| Alex299 a răspuns:

S4

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Samsung galaxy S4 clar.

| Andrey02 a răspuns:

Eu as alege S4 dar depinde pentru ce iti trebuie happy

| rapgirl123 explică (pentru Andrey02):

Vreau un telefon cu ecran mare pentru a vedea filme, pentru a face poze si pentru a asculta muzica :3. plus facebook si jocuri. big grin

| Andrey02 a răspuns:

Daca ai nevoie de unu cu ecran mare ia-ti un note 3. Este foarte bun