| xyxy97 a întrebat:

Samsung Galaxy SII sau Samsung Galaxy Nexus?

7 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Samsung Galaxy S2

| SDavidS a răspuns:

Samsung Galaxy S2 fUNDA?

| Rossey a răspuns:

Samsung Galaxy SII, cred ca este mai performant, parerea mea

| melissaandra a răspuns:

Pai alegerea iti apartine dar Samsung galaxy si are ecranul 4.3" SUPER AMOLED Plus depaseste remarcabilul SUPER AMOLED cu o claritate imbunatatita, un design mai subtire si un consum imbunatatit al bateriei, pentru cea mai buna imagine obtinuta vreodata la un smartphone iar 01Noul iPhone 4S a spulberat toate recordurile cu vânzări de 4 milioane de unităţi în primul weekend, dar popularul smartphone are deja un concurent în noua versiune de Samsung Galaxy Nexus. Telefonul lansat de către Samsung şi Google este primul dispozitiv care rulează cea mai recentă versiune a sistemului de operare Android (cunoscută sub numele de "Sandwich Ice Cream") şi se mândreşte cu mai multe caracteristici hardware promiţătoare, inclusiv un ecran mai mare de 4, 65 inch şi un procesor mai rapid de 1, 2 GHz.

| dany2696 a răspuns:

S2

| AdyRo98 a răspuns:

S2 am si eu si sunt multumit de el