| Dedu_Gabitzu_1995 a întrebat:

Samsung galaxy tab 3 lite sau vonino sirius evo qs

Răspuns Câştigător
| ViperXd a răspuns:

Deci, fi atent le-am avut pe amandoua.Mie mi s-a parut mai de calitate galaxy tab 3 lite. Vonino sirius evo qs a mers bine prima luna dupa mult lag si alte defectiuni.Iti recomand Samsung galaxy tab 3 lite.

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Vonino nu pare a fi o marca de incredere cu toate ca specificatiile te cam fac s-o alegi, du-te pe vonino daca vrei sa te joci ceva pe tableta aia sau du-te pe Samsung daca vrei o tableta ce te va tine, o tableta de calitate.
Nu stiu nimic de vonino dar zic ca este mai avantajoasa decat tab 3 litewinking

| alin1317 a răspuns:

Samsung galaxy tab 3