| CostinAlex1990 a întrebat:

Samsung Galaxy Young sau Samsung Galaxy Trend Lite? De ce?

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Single core vs dual core
3, 3 inch vs 4 inch
deci trend

| CostinAlex1990 explică (pentru SasNetRomania):

Mersi dar mai astept si alte pareri

9 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Cum poti zice ca e mai bun young cand are doar un procesor laughing))) si ecran mult mai mic laughing) lolz cat de nestiutor poti fi!
@costin, nu ai ce sa mai astepti sunt siteuri care le poti compara diferenta este de la cer la pamant. faci ce vrei

| theodora94 a răspuns:

Samsung galay trend lite deoarece e mai mare, dar dupa parerea mea nici unul!

| SasNetRomania a răspuns (pentru theodora94):

Nu e dildo sa iei ce e mai mare.
iei dupa performanta, fetele si tehnologia sa fim seriosi.

| theodora94 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Da ai dreptate trebuie sa te uiti si la performanta dar totusi daca esti baiat nu poti sa iti iei un telefon foarte mic si nici daca esti fata asta e parerea mea.

| SasNetRomania a răspuns (pentru theodora94):

Asa este.
dar decat sa iei un aifon cu ecran mic mai bine un Samsung grand. care e aceeasi mancare de peste.

| theodora94 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Iphone...romana romana.

| SasNetRomania a răspuns (pentru theodora94):

Nu am voie sa ma proestesc? aifon. iutub.gugle... poftim big grin sa te enervezi

| theodora94 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Nu ma enervez asa usor draga.