| kukuy a întrebat:

Samsung S5230 este un telefon bun?

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Da,este.Eu il am de aproape 2 ani si merge inca bine.Pe mine ma deranjeaza la telefonul asta ca se aud incet melodiile, in schimb touch-ul este foarte bun.Iti recomand sa iti iei daca iti place modelul, merita!

4 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Ca telefon este bun (dar sa stii ca nu este smartphone) si daca mai pui 150 ron iti poti lua un Samsung galaxy 5 costa cam 550 lei la Vodafone si 0 euro al abonament si face de toate

| mahoney a răspuns:

Am eu un s5620 de vanzare... daca iti place si este interesata putem vorbi!

| elasexygagica a răspuns:

Nu, e un ciur phbbbbt mai tare Sony Ericssonlove struck

| marinteodora a răspuns:

Da