| Clary09 a întrebat:

Samsung S5250 Wave525 Am probleme cu semnalul n-am deloc, pe alt telefon am de ce? cine stie cum se poate rezolva?

3 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Trebuie dus la un service! ori ti-a cazut pe jos ori ti-a intrat apa in el si nu mai face contact bine ...mai mult de 15-20 de lei sa til curete nu iti iawinking. da sa stai acolo cand til curata funda?

| Clary09 explică (pentru pink425):

N a picat deloc sau sa intre apa la el si l-am si resetat si tot n merge zice nici un serviciu sau cateodata eroare retea sad

| pink425 a răspuns (pentru Clary09):

Atunci ai probleme cu cititoru de sim. trebuie schimbat, sau in cel mai bun caz cauta sa faci o resoftare tongue