| anonim_4396 a întrebat:

Samsung s5691 citeste pdf? Merge pe youtube? Se poate instala Adobe flash player?

2 răspunsuri:
| 1PtToti a răspuns:

Despre S5691 n-am gasit informatii, doar despre S5690. Presupun ca e o variatie a aceluiasi model. Avand sistem de operare Android, ar trebui sa vina direct cu aplicatia de YouTube si cu Flash Player integrate. Daca nu, trebuie sa se poata instala din Google Play (fostul Android Market). Pentru PDF-uri ai o gramada de aplicatii, inclusiv Adobe Reader pentru Android, se gaseste tot in Google Play.

| AND0 a răspuns:

Scuze am vrut sa scriu note pad inloc de pdf.