| Matei_Matei_2003 a întrebat:

Samsung wireless fast charger funcționează și la Samsung Galaxy S6?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Da

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wireless Fast Charge is not compatible with Galaxy S6, Galaxy S6 edge or Galaxy S6 active. Those devices will charge at regular speed.
http://www.samsung.com/......compatible AIci vezi toate telefoanele compatibile.

| Matei_Matei_2003 explică (pentru anonim_4396):

Asta văzusem (linkul) dar am văzut că pe cutie scrie că acceptă fast charging și wireless charging, dar nu știam că nu le acceptă pe amândouă. Mulțumesc frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste lista, vezi de unde provine telefonul tau, uita-te la codul de pe cutie si cel din lista, se regaseste functioneaza, nu se regaseste, dupa cum spun ei, nu ar trebui sa functioneze. Nu va mai bateti cu pumnul in piept, si dati in altii, pana nu vedeti ceva oficial de la Samsung. E treaba ta, daca tie iti merge.

| Alicezzz a răspuns (pentru anonim_4396):

Da prietene telefoanele mele provin din Dk unde ma si aflu nu dupå "vapor"! Nu ma bat cu pumnul in piept si nici nu dau in alti prin faptul ca te am contrazis stiind ca la ale mele tel merge! Vad ca tu sari in sus! Asta este, am eu bafta si la mine functioneaza! Seara buna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alicezzz):

Inainte sa te ratoi si sa spui de unde provin si ca nu dupa vapor cum ai spus tu. Eu nu am tras un apropo ca este sau nu pe vapor si alte chestii, ci, iti spun ce scrie pe un site oficial, al celor care fabrica acest produs, pentru ce telefoane este compatibil si pentru ce telefoane nu este compatibil, lista este lunga acolo, tu daca iti regasesti telefonul acolo este perfect, daca nu, tot idem. Userul care a intrebat poate sa isi cumpere acel accesoriu, eu doar i-am dat ceva oficial, nimic mai mult, mai ai ceva de adaugat aici? Fiecare in finalmente si la urma urmei poate sa isi cumpere chiar daca nu se afla oficial intr-o lista anumita si etc, doar pe raspunderea si pe banii lui o face, eu i-am dat un sfat/sugestie, poate sa treaca peste, la fel si tu, dar observ ca pe tine te macina acel lucru. Seara frumoasa, si nu da reply, nu-si are rostul.

| Matei_Matei_2003 explică:

Tu ai Samsung Galaxy S6 G9207 și îți merge wireless fast charger?