| Fetitsa123 a întrebat:

Saptamana trecuta am activat optiunea de la Orange cu 7 zile de internet gratis.Azi am primit un mesaj ca am 94 mb de internet. Asta ce inseamna? Tot gratis e internetul?

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Treburile s-au schimbat la Orange.
Daca erai atent, vedeai ca optiunea se cheama 100 MB gratis pentru 7 zile.
Deci ai consumat 6 MB in 7 zile.
Pe mine ma tineau maxim 2 ore.happy

| Sters6161 a răspuns:

Da 94 mb este viteza.

| imaqtpie a răspuns (pentru Sters6161):

Este viteza? Cand acei 94 de mb se termine nu mai poate folosii internetul.

| Catalin0915 a răspuns:

Da..tot gratis este pana atingi 100 de mb!happydar dupa nu mai poti activa optiune decat peste 1 an

| JhonXX a răspuns:

Da man, e gratis! Cand consumi acei 94 de mb, t-i se duce netul! Asa ca nu descarca multe melodii sau alte chestii!