| ovidiu04 a întrebat:

Sault TPU.Am o intrebare, am un joc fifa 13 pe ps2 mi-am facut o cariera si as vrea sa cumpara nsite jucatori dar nu stiu cum.Dau la transferuri imi aleg jucatorul dau bani anii... si dupa nu mai stiu cum trebuie ca n imi vine jucatorul in echipe.Primul care ma ajuta primeste funda

Răspuns Câştigător
| problemelamate a răspuns:

Dai oferta iar clubul iti fa raspunde accept/declide dai pe email acela si in stanga jos sau dreapta scrie accept/reject si dai acolo dupa trebuie iar sa dai contract jucatorului si din nou accept reject daca vrea jucatorul

ps:si eu sunt din Galati

| codrutz0000 a răspuns (pentru problemelamate):

Trebuie sa joci un meci dupa aceia si apoi iti va aparea aia cu accept/decline

| problemelamate a răspuns (pentru codrutz0000):

Nu ne aparat sa nimerit ca atunci raspunde jucatorul/clubul in fine sper ca e defolos ce ti-am zis

3 răspunsuri:
| KiduuBwaa a răspuns:

Esti din Galati?