| luciboss a întrebat:

Saulut TPU! Cand pornesc calculatorul inainte sa-mi apara ca se incarca windows-ul imi apare o pagina neagra cu niste informatii pe ea! Dau funda cine imi spune cum sa nu mai apara!

5 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci. Mie imi apare asa cand incepe windows-ul sa faca figuri, cand da semne ca trebuie reinstalathappy

| Cuvântul1 a răspuns:

Nu ai ce sa faci ii ceva update cred.

| Klews a răspuns:

Ce fel de informatii?

| FeliL112 a răspuns:

Nu sunt informatii.
Ele sunt niste foldere virusate. Nu te speria, nu se intampla nimic.
Ce trebuie sa faci?
1. Cand opresti PC-ul nu il scoate direct din priza. Trebuie sa iesi de pe paginii si tot.
2. Daca poti inchidel doar de la el. Nu il scoate din priza.
Ca sa nu se mai incarce atat, foarte simplu dat ENTER. Daca nu merge deai F2 sau F1.
Daca chiar vrei sa nu mai apare deloc instaleaza-ti windows-ul din nou.

Successss. happy Fundaa!

Răspuns utilizator avertizat