| 26Mihai a întrebat:

Saut! Amcumparat recent un iPhone 8 Plus la mana a doua. Aveti idee de un service in Pitesti sau Bucuresti unde as putea sa verific daca are piesele originale?

2 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Telefonul pe care l-ai cumparat nu e o msaina sh (ex golf), sa-i pui piese de la dezmembrari telefoane de iphone 8+. telefonul e de 11 luni aparut

| ItsMaxi a răspuns:

Cele mai multe gms serviceuri le gasesti in Bucuresti/Centru vechi. Dar acum sunt si la colt de strada happy