| stefanrkv a întrebat:

Saut TPU,am inregistrat o melodie cu telefonul mobil si vreau sa o incarc pe facebook insa nu o pot incarca deoarece nu are un format mp3, stie cineva cum ii pot schiba formatul?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta melodia pe net si apoi o distribui pe Facebook.Este mai usor asa.

| stefanrkv explică (pentru darrio2007):

Este o melodie interpretata de mine, momentan nu este nimic pe net...

| darrio2007 a răspuns (pentru stefanrkv):

Aha! Inteleg acum.

| TTFD a răspuns:

Salut,cauta de pe pc/laptop pe internet convert format music sau altceva asemanator, cred ca de pe telefon nu e prea usor sau prea posibil, desi nu se stie. O alta varianta mai grea e sa ti incarci melodia pe youtube apoi sa intri pe youtube convert mp3, iti face formatul automat.