| Johnny25 a întrebat:

Schimbarea unui windows va șterge datele personale (imagini, muzică, jocuri)?

9 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Daca sunt pe partitia pe care ai Windows-ul, da.

| PainTech a răspuns:

Da.
Un clear-install va șterge toate datele de pe partiția principala ( C:, de obicei ).

| cfrtobias a răspuns:

Pana acum nu aveai PC?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin ce metodă vrei în primul rând? Nu crezi că ne-ar fi de ajutor să știm?

| IoanaRoman09 a răspuns:

Parca da

| Nevroza a răspuns:

Daca instalezi Windows-ul pe partitia cu documente, le va sterge. Recomandat e sa iti faci o partitie separata in care sa-ti pui muzica, imaginile si jocurile, lasand o partitie pentru Windows!

| raz0000001 a răspuns:

Nu, daca selectezi in installer ca vrei sa le pastrezi.

| cfrtobias a răspuns (pentru raz0000001):

Daca stergi C sau care are normal C si D tot din C sterge daca are o partitie

| EmyKravyus a răspuns:

Iti va aparea daca vrei sa patrezi documentele