| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Scrieti toate programele de editare audio/video pe care le stiti.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crazypop a răspuns:

Degeaba iti scriem toate programele de editare audio/video fiindcă nu vei lucra niciodata cu toate si iti vei alege tot tu cel mai bun program, care iti place tie cel mai mult si care ti se pare ti mai simplu.
Ai asa urmatoarele programe pentru :
Audio : Audioacity, Mp3 Cutter
Video : Adobe Premier Pro, Sony Vegas, Camstasia, Filmora, Adobe : Affter Effects, Windows Movie Maker
Foto daca cumva ai nevoie sa stii : Photoshop, CorrelDraw, Illustrator, CC, Gimp, Paint laughing)

| OAly a răspuns:

Audacity (cel mai bun editor audio- gratuit), Adobe Premiere, Pinnacle (editoare video, dar nu sunt gratuite).

Răspuns utilizator avertizat