| racheel a întrebat:

*scuzati nu am stiut la ce categorie sa integrez întrebarea*
Buna! happy
Stiti aplicatia Bitmojie (sau cum se scrie),daca da nu stiti cum pot adauga parul lung la "avatar" deoarece apar numai coafuri cu par scurt, si am vazut alte "avatare" care au parul lung..cica se face cumva din setari...
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai dai reseteaza avatar, dupa alegi stilul si apoi vei avea fata ochi iar la par ai 4 varinate.Lung Mediu Scurt Chel. Si apoi la fiecare (mai putin la chel)ai iar trei variante(drept ondulat buclat)

| racheel explică (pentru anonim_4396):

Pai asta vreau sa spun, in momentul in care ajung sa aleg coafuri imi apar doar cateva si nu ma lasa sa selectez par scurt, mediu lung, etc
Intelegi la ce ma refer? :d

| anonim_4396 a răspuns (pentru racheel):

Mda inteleg, incearca sa dezinstalezi aplicatia si sa o reinstalezi dupa.