| osutavirgulanoua a întrebat:

Scuze daca am gresit categoria.
Am o problema cu un cont de facebook. Am avut la prieteni pe cineva ( i-am dat add, mi-a dat accept ), dar dupa ceva timp mi-a disparut din lista de prieteni. Cand scriu sus numele ei imi apare poza care o avea inainte, dar daca dau click sa intru pe profilul ei are alta poza de profil, si imi apare sus optiunea "Adauga ca prieten". Stiti cumva care ar fi cauza?
Stiu ca nu pare mare lucru, dar nah...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a dat invite doar pentru ati vedea doar profilul, astfel mici trucuri se intampla frecvent, ulterior te-a sters din lista de prieteni din motive doar de user cunoscute.

3 răspunsuri:
| VladS_6146 a răspuns:

Ti-a dat delete, sau si-o facut alt cont de facebook poti sa ii dai din nou adauga ca prieten si sa ii scrii pe chat ce s-a intamplat cu contul ei

Răspuns utilizator avertizat
| osutavirgulanoua explică:

Eu i-am dat add, iar ea mi-a dat accept si nu si-a facut sigur alt cont. Si nici nu cred ca m-a sters din lista ei...