| Anonim445zzz a întrebat:

Scuze de categorie.Am Windows 7 iar cand intru intr-un folder(exemplu my computer)de fiecare data imi apare o fereastra cu ce e in my computer dupa aceia dau local disc c si iar apare o fereastra cu ce am in discul c cum pot face sa apara doar pe o fereastra tot ca pe windows xp

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in my computer, organize (stanga mai pe sus), folder and search options, la browse folders bifezi prima aia, apply, ok...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti fi mai explicit, sau cel putin pune un screenshot.
https://www.youtube.com/watch?v=Qv8URw9PjbQ